Cięcie laserem metalu

Strona główna > Cięcie laserem

Cięcie laserem

Cięcie laserem to najbardziej precyzyjna i popularna technika obróbki różnego rodzaju materiałów i stali oraz stopów metali niezależnych tj. stal nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz.

Usługi cięcia laserowego przeprowadzamy za pomocą maszyny firmy Trumpf TruLaser 3030 fiber, która zadziwia swoją ogromną elastycznością i ekonomicznością – zapewnia opłacalność cięcia blachy o każdej grubości. Laser na ciele stałym TruDisk umożliwia obróbkę metali kolorowych i gwarantuje dodatkowo produktywność w obróbce blach cienkich i grubych. BrightLine fiber zapewnia najwyższą jakość krawędzi i ułatwia odbiór detali.

 

Precyzyjne cięcie laserem blach

Oferujemy precyzyjne cięcie laserem blach z różnych rodzajów metali – ze stali różnego typu, aluminium, miedzi oraz mosiądzu. Dzięki zaawansowanej technologii laserowej oraz doświadczeniu zapewniamy wysoką jakość wykonania, dokładność i efektywność w obróbce metali. Nasze usługi cięcia laserowego to szybkie i precyzyjne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ramach naszej oferty realizujemy także usługę spawania metodami MIG, MAG, TIG. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług:

 

Tel: 609-084-236

e-mail: bok@falcon-biuro.pl

 

strefa robocza

oś X

3000 mm

oś Y

1500 mm

oś Z

115 mm

Maksymalny ciężar obrabianego przedmiotu

1100 kg

Maksymalna moc lasera

6000 W

Maksymalna grubość ciętych blach:

grubość blachy ze stali konstrukcyjnej

32 mm

grubość blachy ze stali szlachetnej

35 mm

grubość blachy z aluminium

25 mm

grubość blachy z mosiądzu

10 mm

grubość blachy z miedzi

10 mm

Cięcie laserem – Chorzów – oferta

Oferujemy profesjonalną usługę cięcia laserem blach metalowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chorzowie – nasza lokalizacja pozwala na bezproblemowe dotarcie z wszystkich rejonów Śląska. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zleceń.

Poniżej przedstawiamy parametry stref roboczych w naszym parku maszynowym znajdującym się w Chorzowie. Sprawdź maksymalny ciężar produktów poddawanych obróbce, a także maksymalne grubości blach stalowych, mosiężnych, aluminiowych i miedzianych.

Cięcie laserowe blach – Chorzów

Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu cięcia laserowego metalu, a także innych usług związanych z obróbką metalu. Sprawdź naszą ofertę (Chorzów i okolice) i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia.

 

Tel: 609-084-236

e-mail: bok@falcon-biuro.pl